Sydney Airport

Oba domáce a medzinárodné letiská sú v Kingsford, niektoré 15kms od centra mesta ešte dostať na az letiska Sydney bolo oveľa jednoduchšie.

Vlaky prevádzkovať od oboch domácich i medzinárodných terminálov v Sydney Airport, poskytujúca rýchly a spoľahlivý spôsob, ako dostať do mesta a jeho okolia. K dispozícii je tiež dobré autobusovej kyvadlovej dopravy k dispozícii pre kľúčové oblasti a terminálov po celom meste. Samozrejme, existujú rôzne Požičovne áut a prenájom k dispozícii.

Pozri viac informácií o letisku Sydney - Sydney Austrália Letisko - Cestovné Info o Sydney Airport.

Vodičské preukazy

Aby bolo možné riadiť v Austrálii, je nutné mať vodičský preukaz s vami pri jazde. Ak sa vám ukázať, že ste turista v krajine, zo zámoria, a vaša licencia je v angličtine, nebudete potrebovať získať žiadne špeciálne povolenie. Ak vaša licencia nie je v angličtine, budete potrebovať preklad vaše licencie s vami pri jazde.

Autá disk na ľavej strane cesty v Austrálii, teda pozrieť na vaše právo chôdze a prvé, ak chcú cez cestu, dodržiavať rýchlostné limity tak, ako sú dôsledne dodržiavané. Ak ste dospelý, nemusí mať viac ako 0,05 hladina alkoholu v krvi. Ak ste mladší a jazdy, nemusíte mať žiadny alkohol v krvi vôbec.

Únava vodiča je problém v Austrálii, a to najmä pri jazde na dlhé vzdialenosti. Je potrebné zastaviť a odpočinúť si pravidelne, je každé 2 hodiny dôrazne odporúča.

Sydney Austrália Doprava

Pre viac informácií o cestovaní po Sydney sa mestskej hromadnej dopravy, pozri Sydney verejnej dopravy alebo Telefón Sydney 131 500 (6 hodín do 10pm denne ąes »). Viac na Sydney verejnej dopravy