Austrália Ubytovanie


Či už je váš hľadáte Outback zážitok, divočina uniknúť, mesto hýčkať luxusné alebo samote plážové letovisko, Austrália má veľa z čoho vyberať.

Tam sú početné rodinné hotely k dispozícii aj pre obchodné cesty je široká škála na výber v rozmedzí od rozpočtu až štyroch a piatich hviezdičkové hotely. Výkonný apartmány sú tiež zvýhodnené možnosti.

Okrem toho v krajine zabezpečuje aj pre turistické ubytovanie vo všetkých kategóriách, od piatich hviezda motely a neustále sa zvyšujúci počet turistov, B & B, karavan parky, apartmány a pobyty hostiteľskej farmy. Rodiny sú dobre postarané, nájdete rekreačné domy, hotely a rezorty vo väčšine z najlepších miest.

Sydney Turistické informácie - O Austrália Cestovanie

Turistické lokality Austrália - Sydney Miesta

Austrália Návštevníci Info

Užitočné informácie pre cesty, ktorá je nevyhnutná pre ľudí, ktorí chcú navštíviť túto krajinu a jej premiéra mesto. Obrázky, mapy, tipy na výlety, pracovných miest a práce, pláže a odkazy na zvyšku Austrálie.

Počasie

Pozrite sa na Sydney počasie na dnešok.

Sydney má miernu klímu, s viac než 340 slnečných dní za rok. Priemerné zrážky sú približne 1,21 tisíc mm ročne, a letnej sezóne (december až februári), môžu mať silné slnečné dni, takže nosiť klobúk a krém na opaľovanie medzi 10 a pätnásť hodín.

Letné priemerná teplota 22 C, zimné priemerné teploty 13 Celzia. Poznámka: Ročné obdobia sú obrátená zo severnej pologule - Leto je tu decembra až februára, zima je od júna do augusta.